Edita Tahiri “selam“ Serbisë e Vuçiqit: Toka shqiptare deri në Nish, i kemi tapijat


Ish-kryesuesja e neg ociatave mes Kosovës dhe Serbisë, Edita Tahiri, me anë të një postimi të sajën në facebook ka shkruar se si derisa ka qenë në krye të neg ociatave me Serbinë.

Saherë që është tentuar të flitet për ndryshimin e kufinjëve, ajo ka qenë kundër dhe se ia ka bërë me dije serbëve se toka shqiptare janë deri në Nish, dhe se për ta dë shmuar një gjë të tillë I kanë edhe tapijat.

Comments

Popular posts from this blog

Përshkruani me një fjalë Hashim Thaqin, a i besoni?Po apo Jo? A deshironi rikthimin e tij?

Haradinaj: Kush nuk ma jep votën nuk është me mua e as me Kosovën

Kompania udhëtimeve“Bledi Travel” i shpreh ngushllime kompanis te udhtimeve “Deva”klikoni