Femijeve te Albin Kurtit do te ju vije marre nga Babai i tij tradhtar?

Thaçi ishte i ftuar sonte në televizoinin e RTV Dukagjinit dhe ai në disa minuta u shpreh për ALbin Kurtin kështu: (Shiko tekstin më poshtë) Albin Kurti ska qen kurr pjesë e asnjë rezistence as për liri e as për pavarsi por ai është dorzu tek autoritet e Serbis dhe ka pranu të ju dorzohet atyne dhe ka refuzuar që ti bashkangjitet Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Poashtu ai kishte rol destruktiv dhe do të ndjehet i turpëruar para fëmijëve të tij një ditë.

Comments

Popular posts from this blog

Përshkruani me një fjalë Hashim Thaqin, a i besoni?Po apo Jo? A deshironi rikthimin e tij?

Haradinaj: Kush nuk ma jep votën nuk është me mua e as me Kosovën

Kompania udhëtimeve“Bledi Travel” i shpreh ngushllime kompanis te udhtimeve “Deva”klikoni