Ganimete Musliu po duket si ‘Loçkë’, ja se kush po e shoqëronte me këtë pamje

Edhe deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, ka filluar pushimet verore. Ajo ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet shumë më ndryshe se herëve të tjera. Ajo në këtë fotografi shfaqet me një pallto dhe me një minifund, përcjell “Zeri.info”. Edhe deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, ka filluar pushimet verore. Ajo ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet shumë më ndryshe se herëve të tjera. Ajo në këtë fotografi shfaqet me një pallto dhe me një minifund, përcjell “Zeri.info”.

Comments

Popular posts from this blog

Përshkruani me një fjalë Hashim Thaqin, a i besoni?Po apo Jo? A deshironi rikthimin e tij?

Haradinaj: Kush nuk ma jep votën nuk është me mua e as me Kosovën

Kompania udhëtimeve“Bledi Travel” i shpreh ngushllime kompanis te udhtimeve “Deva”klikoni