Ganimete Musliu : Vjosa Osmanin edhe Albinin skan me i votu ma populli se kta e kthejn shkaun ne Kosove?

Ganimete Musliu e PDK-së i ka reaguar ashpër Vjosa Osmanit për deklaratat e kësaj të fundit në BBC ku Kosovën e paraqiste si vend të zhytur në krím e ko.rrupsíon. Musliu me anë të një postimi në Facebook nuk ka hezituar që këto deklarata të Osmanit t’i krahasojë me ato të kryeministres serbe, Ana Bërnabiq. Madje ka thënë se deklarata të tilla përbëjnë “marre dhe ska.ndal”. Postimi i plotë: Kosova është vend i k orruptuar dhe zh ytur në krím” është e pritshme dhe e kuptueshme të degjohej nga Ana Brnabic, por të thuhet në BBC nga pretendentja për presidente të Kosovës, përveç që është marre përbën edhe skan.dal.

Comments

Popular posts from this blog

Përshkruani me një fjalë Hashim Thaqin, a i besoni?Po apo Jo? A deshironi rikthimin e tij?

Haradinaj: Kush nuk ma jep votën nuk është me mua e as me Kosovën

Kompania udhëtimeve“Bledi Travel” i shpreh ngushllime kompanis te udhtimeve “Deva”klikoni