Gjendet trupi i 13-vjeçares që u mbbyt në lumin Buna, mos kalo pa ‘NGUSHËLLIME’


Prej katër ditësh në kërkim është gjendur trupi i 13-vjeçares që humbi jetën në lumin Buna.

Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Oblikë të njësisë Ana e Malit.

13 vjeçarja po lahej me familjarët dhe papritur ka humbur jetën në lum.

Mësohet se trupi është gjetur nga efektivet Polumbarë të FNSZH Shkodër në ujërat e këtij lumi./abcnews/.

Comments

Popular posts from this blog

Përshkruani me një fjalë Hashim Thaqin, a i besoni?Po apo Jo? A deshironi rikthimin e tij?

Haradinaj: Kush nuk ma jep votën nuk është me mua e as me Kosovën

Kompania udhëtimeve“Bledi Travel” i shpreh ngushllime kompanis te udhtimeve “Deva”klikoni