Haradinaj: Po të isha une kryeminister, moti do e kisha kthyer Çakorrin dhe do liberalizoheshin vizat..(VIDEO)

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka kritikuar ish kryeministrin Avdullah Hoti se nuk po merret fare me çështjen e Qakorrit dhe se ka lene menjan liberalizimin e vizave.. “Po te isha une kryeminister, Çakorrin moti do e kishim kthyer dhe do e kishim liberalizimin e vizave. Hoti po mendon per gjera te vogla ai duhet te

Comments

Popular posts from this blog

Përshkruani me një fjalë Hashim Thaqin, a i besoni?Po apo Jo? A deshironi rikthimin e tij?

Haradinaj: Kush nuk ma jep votën nuk është me mua e as me Kosovën

Kompania udhëtimeve“Bledi Travel” i shpreh ngushllime kompanis te udhtimeve “Deva”klikoni