Nuk ka hajgare me Ramushin, zani nuk ka me ju ni kur ka me fol ai

Vëllai i Ramush Haradinajt, Dauti beri një interviste për RTK LIVE ku tha se qeveria e Haradinaj do te punoje fort kundër korrupsionit dhe për ketë do te përkujdeset Ramushi. “Mendoje qe me Ramushin nuk mund te behet hajgare, është diçka e turpshme ta bëni ketë, unë ju siguroje qe ai do te punoje vetëm për popullin dhe asgjë tjetër”. Pas kesaj deklarate reaguan edhe shume deputet tjere gje te cilen me se miri e tregojne edhe pamjet me poshte.

Comments

Popular posts from this blog

Përshkruani me një fjalë Hashim Thaqin, a i besoni?Po apo Jo? A deshironi rikthimin e tij?

Haradinaj: Kush nuk ma jep votën nuk është me mua e as me Kosovën

Kompania udhëtimeve“Bledi Travel” i shpreh ngushllime kompanis te udhtimeve “Deva”klikoni