Po largohen Kosovaret nga Shengjini dhe Durresi , Ja cka po ndodh atje ne keto momente

Muzika ser/be po vazhdon të buç/as në plazhe/t shqiptare.Pos Gjirit të Lalëz/it, muzika serbe po dëgjohet me të madhe edhe në rrugët e Shëngjinit, përcjell Bota sot. Në një video të publikuar në rrjetet sociale, shihet edhe një poster i këngëtares Dragana në Shëngjin. Kujtojmë që plazhi shqiptar është i mbushur me turistë nga Kosova, por aty sivjet ka edhe turistë nga Ser/bia e Rus/ia.

Comments

Popular posts from this blog

Përshkruani me një fjalë Hashim Thaqin, a i besoni?Po apo Jo? A deshironi rikthimin e tij?

Haradinaj: Kush nuk ma jep votën nuk është me mua e as me Kosovën

Kompania udhëtimeve“Bledi Travel” i shpreh ngushllime kompanis te udhtimeve “Deva”klikoni