Shitet Banesa Tre Dhomëshe E Mobiluar Për 20,000 Mijë Euro Në Qendër Të Qytetit(FOTO)

Shitet Banesa Tre Dhomëshe E Mobiluar Për 20,000 Mijë Euro Në Qendër Të Qytetit Shitet banesa tredhomëshe e mobiluar 20,000 euro. Banesa ka sallon me kuzhine, dy dhoma fjetje, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa gjithashtu ka ne shfrytëzim hapesiren e jashtme pasi vetëm ajo ka qasje ne te dhe është e rrethuar enkas për ketë banese. Banesa gjendet ne kat përdhese e larte dhe ka 64 m2 ne flete poseduese ndërsa faktike mbi 70 m, Shitet urgjent për arsye financiare. per me teper

Comments

Post a Comment

Popular posts from this blog

Përshkruani me një fjalë Hashim Thaqin, a i besoni?Po apo Jo? A deshironi rikthimin e tij?

Haradinaj: Kush nuk ma jep votën nuk është me mua e as me Kosovën

Kompania udhëtimeve“Bledi Travel” i shpreh ngushllime kompanis te udhtimeve “Deva”klikoni